اپیزود اول: طبیعت

اپیزود یک طبیعت - پادکست کودکستان
اپیزود اول: طبیعت

پادکست کودکستان

اپیزود اول: طبیعت

این قسمت درباره رابطه کودکان با طبیعت صحبت می‌کنیم

، تحقیقات در مورد رشد کودک نشان می‌دهد که ارتباط کودکان با طبیعت مزایای فوق العاده ای دارد.کودکانی که زمان با کیفیتی را در بیرون از خانه سپری می کنند، سیستم ایمنی قوی‌تری دارند و مهارت های مقابله عاطفی سالم‌تری به دست می‌آورند .یادگیری در مورد طبیعت به کودک همدلی، الگوبرداری، مهارت های اجتماعی و کنجکاوی علمی می‌آموزد.

مالک و صاحب امتیاز: استودیو آسمان

مجری و کارگردان: سیاوش میرزایی مهر

پژوهش‌گر، مشاور و کارشناس: آزاده هجیری آذر

گوینده: محسن عباسی، آزاده هجیری آذر

ویرایش و تنظیم صدا و موسیقی: سیاوش میرزایی مهر

طراحی و ساخت هویت بصری: محمود منفرد

نویسنده داستان: سعید خانی‌پور

گالری تصاویر
اپیزودهای مرتبط
اپیزود یک طبیعت - پادکست کودکستان
اپیزود اول: طبیعت

این قسمت درباره رابطه کودکان با طبیعت صحبت می‌کنیم، تحقیقات در مورد رشد کودک نشون می‌ده که ارتباط کودکان با طبیعت مزایای فوق العاده‌ای براشون داره. تحقیقات نشون داده، کودکانی که زمان با کیفیتی را بیرون از خونه سپری می‌کنن، سیستم ایمنی قوی‌تری دارند و مهارت‌های مقابله عاطفی سالم‌تری کسب می‌کنن.یادگیری در مورد طبیعت به کودک همدلی، الگوبرداری، مهارت‌های اجتماعی و کنجکاوی علمی رو یاد میده.

اپیزود صفر - معرفی پادکست کودکستان
اپیزود صفر - معرفی پادکست کودکستان

پادکست کودکستان کودکستان پادکستی با محوریت روانشناسی کودک است. در این پادکست، مسائل روانی مربوط به کودکان مورد بررسی قرار می‌گیرند و راهکارهایی برای پدر و مادرها و سرپرستان آن‌ها ارائه می‌گردد. کودکستان در دو فصل ارائه خواهد شد . ‌فصل اول : در بخش کارشناسی، مجری و کارشناس برنامه سعی دارند تا با نگاهی نو بر مبنای مقالات علمی روز ، شیوه‌های درست برخورد با مسائل روانی کودکان نوجوانان را با مخاطبان در میان بگذارند. فصل دوم: بخش نمایشی پادکست در واقع دنباله‌ای داستانی است بر آنچه در بخش کارشناسی مطرح شده است. نمایش رادیویی همان موضوع را پی می‌گیرد و تلاش می‌کند با فرمی جذاب، این بار کودک را هم با بعدی از شخصیت خویش یا مسئله‌ای روانی که درگیرش کرده، آشنا سازد.